Podzimní zkušební období začne písemnými zkouškami společné části maturity v termínu mezi 3. a 10. září 2018.

Didaktické testy a písemné práce se budou psát na tzv. spádových školách (školy určené CZVV) a ústní zkoušení společné části MZ se uskuteční již na školách kmenových (tzn. školách, na nichž žák ukončil poslední ročník studia) v období mezi 11. až 20. září 2018. Konkrétní termíny konání didaktických testů a písemných prací v podzimním zkušebním období určí ministerstvo nejpozději do 1. února.

Jednotné zkušební schéma určí ministerstvo nejpozději do 15. srpna 2018  a zveřejní je způsobem umožňujícím dálkový přístup. Profilová část maturitní zkoušky je stanovena v podzimním zkušebním období na termín od 3. do 20. září 2018 přičemž praktické zkoušky je možné konat již dříve.

Termín podání přihlášky k maturitní zkoušce, opravné zkoušce pro podzimní zkušební období 2018 – nejpozději do 25. června 2018.

bpa zk

Aktuality

Dočasné odstavení webové aplikace Bakaláři

Z technických důvodů (plánovaná odstávka elektrické energie) bude dne 23.11.2018, v době od 08.00...

+ více

Dny otevřených dveří na naší škole

I v letošním školním roce připravujeme pro zájemce o studium na naší škole a pro jejich rodiče Dny...

+ více

Třídní schůzky

Začátkem listopadu 9.11.2018 od 13.00 hodin se konají...

+ více
Archiv aktualit ->

© 2017 Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice, s. r. o., střední škola