V souvislosti s častými telefonáty rodičů i žáků na téma opakující se chyby (neplatnosti certifikátu) v mobilní aplikaci Bakalářů za naši školu sdělujeme, že nový certifikát, který 30.9.2021 výrobce systému Bakaláři instaloval, je podporován pouze v mobilních telefonech s verzí Android od 7.11 výše.

Technická podpora systému Bakaláři nás informovala, že od 30. 9. 2021 může docházet v mobilní aplikaci systému Bakaláři k chybě certifikátu, která je způsobena nutnou aktualizací kořenového certifikátu Let’s Encrypt.

Z důvodu přemístění anténního přístupového bodu na budově BPA v M. Svatoňovicích pracovníky Českých radiokomunikací dojde dnes 29.9. k dočasnému odpojení sítě Internet na dobu cca 1 hodiny.

Z technických důvodů bude v období od neděle 19.9. 2021 do večerních hodin dne 20.9.2021 dočasně odstavena služba webové verze systému Bakaláři.

Přečtěte si nejnovější informace ohledně přijímacího řízení pro školní rok 2021/2022.

Nezapomínejte průběžné kontrolovat informace ohledně MZ.

těch zmatků už bylo i tak dost...

aneb žádné úlevy nečekejte...

V souvislosti s prevencí proti aktuálnímu virovému onemocnění a s tím souvisejícím nařízením Vlády ČR jsme nuceni od dnešního dne realizovat výuku našich žáků distančním způsobem.

Bezpečnostně právní akademie v Malých Svatoňovicích vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení pro školní rok 2020/21 pro obor Bezpečnostně právní činnost 68-42-M/01.

Aktuality

Opakující se chyby v mobilní aplikaci Bakaláře

V souvislosti s častými telefonáty rodičů i žáků na téma opakující se chyby (neplatnosti...

+ více

Chyba certifikátu v mobilní aplikaci Bakaláři

Technická podpora systému Bakaláři nás informovala, že od 30. 9. 2021 může docházet v mobilní...

+ více

Dočasné odpojení datových služeb

Z důvodu přemístění anténního přístupového bodu na budově BPA v M. Svatoňovicích pracovníky...

+ více
Archiv aktualit ->

© 2021 Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice, s. r. o., střední škola