Přečtěte si nejnovější informace ohledně přijímacího řízení pro školní rok 2021/2022. Tuto stránku SLEDUJTE - případné změny budou uvedny zde.

 

Informace o přijímacím řízení pro šk. rok 2021/2022

Přijímací řízení probíhá dle kritérií uvedených na stránkách školy. V rámci nynějších opatření však dochází k pár úpravám:

1. termín: JPZ v dopoledních hodinách; TFZ v odpoledních hodinách

3. května 2021

2. termín: JPZ v dopoledních hodinách; TFZ v odpoledních hodinách

4. května 2021

Přesné časy budou uvedeny v pozvánkách k přijímacímu řízení, které budou odeslány prostřednictvím poštovní služby nejpozději 14.04.2021.

Dodatek k opatření obecné povahy, kterým je stanoveno posunutí termínu přihlašování k náhradnímu termínu u tzv. duplikovaných uchazečů.

Nezapomeňte:

Doložit negativní výsledek na přítomnost viru SARS-CoV-2, který je starý nejdéle 7 dní (tzn. 27.04.2021). Tento test vám vykonají na vaší škole a stejně vám vystaví potvrzení. Informace od MŠMT.

Doložit Čestné prohlášení (najdete v příloze pozvánky)

Přijímací zkoušky

Průběh přijímacího řízení se řídí dle platných hygienických a bezpečnostních pokynů.

Informace ohledně jednotné přijímací zkoušky naleznete pozvánce.

Časový rozpis jednotné přijímací zkoušky stanovilo MŠMT následovně.

Testy fyzické zdatnosti budou probíhat dle uvedených kritérií na našich web. stránkách http://www.bpa-svatonovice.cz/prijimaci-rizeni/kondicni-testy.

Vzhledem k nynější situaci ohledně SARS CoV-2 budou žáci provádět testy v menších skupinách. Z tohoto důvodu prosím o dostavení se 15 – 30 min. před uvedeným časem. Využití šaten bude možné.

Chápeme, že podpora ze strany rodiny je důležitá, avšak prosíme o doprovod v maximálním počtu dvou osob na jednoho uchazeče.

S sebou: Občanský průkaz, Čestné prohlášení, negativní výsledek na přítomnost viru SARS-CoV-2, sportovní oblečení, obuv do tělocvičny i na běh venku, respirátor (cvičení je možno provádět bez roušky)

Průběh přijímacího řízení:

Rozhodnutí, kterým se vyhovuje žádosti o přijetí ke vzdělávání, se oznamují zveřejněním seznamu uchazečů pod přiděleným registračním číslem v pořadí dle dosaženého bodového hodnocení a s výsledkem řízení u každého uchazeče, seznam bude uveřejněn na webu školy https://www.bpa-svatonovice.cz/prijimaci-rizeni/vysledky-pr a vyvěšen na veřejně přístupném místě v budově školy. Rozhodnutí o přijetí se nezasílá poštou.

Pro uchazeče, kteří se řádně omluví do tří dnů řediteli školy z řádného termínu a ředitel omluvu uzná, se koná náhradní termín jednotné přijímací zkoušky ve dnech 2. a 3. června 2021.

Potvrzení zájmu přijatého uchazeče o školu

Potvrzení zájmu přijatého uchazeče o školu je třeba do 02.06.2020 potvrdit odevzdáním zápisového lístku na sekretariátu školy osobně v čase od 08:00 do 12:00 h., nebo v odpoledních hodinách po telefonické domluvě, případně prostřednictvím poštovní služby. Nepotvrdí-li uchazeč odevzdáním zápisového lístku úmysl vzdělávat se ve střední škole, vzdává se tímto práva být přijat za žáka střední školy a na jeho místo lze přijmout jiného uchazeče. Proti výsledku přijímacího řízení nemůže uchazeč podat odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí.

Pro více informace nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel. č. 725 387 198.                             

                                 

Mgr. Jiří Večeř

zástupce ředitele školy

 

 

 

Aktuality

Odstavení web. verze systému Bakaláři

Z technických důvodů bude v období od neděle 19.9. 2021 do večerních hodin dne 20.9.2021 dočasně...

+ více

Důležité informace k přijímacímu řízení

Přečtěte si nejnovější informace ohledně přijímacího řízení pro školní rok 2021/2022.

+ více

Pro maturanty důležité!

Nezapomínejte průběžné kontrolovat informace ohledně MZ.

+ více
Archiv aktualit ->

© 2021 Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice, s. r. o., střední škola