Ve středu 21.11.2018 se třída 3.O zúčastnila akce Dopravní policie Trutnov a Dopravního inspektorátu Hradec Králové. Na hlavní komunikaci v Trutnově Bojišti probíhala kontrola nákladních i osobních automobilů.

Policisté kontrolovali hlavně technický stav nákladních automobilů a prováděli vážení, zda nedochází k přetěžování vozů. Studenti aktivně spolupracovali při kontolách, kdy jim policisté vysvětlovali a názorně předváděli pracovní postup, který dodržují při takovýchto acích. Příslušníci Dopravního inspektorátu Hradec Králové studenty také svezli ve služebním automobilu Škoda Superb, který měl zabudované zařízení pro kontrolu rychlosti. Žáci si osobně mohli toto zařízení vyzkoušet.
 
Práce policistů měla vysokou profesionální úroveň a významně přispěla k rozvoji znalostí a dovedností studentů a jejich vztahu k dopravní problematice. 
 
 Ing. Jiří Mach - třídní učitel
 
crop 962327 policie 800

Aktuality

Dočasné odstavení webové aplikace Bakaláři

Z technických důvodů (plánovaná odstávka elektrické energie) bude dne 23.11.2018, v době od 08.00...

+ více

Dny otevřených dveří na naší škole

I v letošním školním roce připravujeme pro zájemce o studium na naší škole a pro jejich rodiče Dny...

+ více

Třídní schůzky

Začátkem listopadu 9.11.2018 od 13.00 hodin se konají...

+ více
Archiv aktualit ->

© 2017 Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice, s. r. o., střední škola