I přes poměrnou obtížnost zajištění prohlídky prostor Kanceláře prezidenta ČR se nám po dvou letech opět podařilo zajistit komentovanou prohlídku těchto jinak veřejnosti uzavřených prostor Pražského hradu. Akce proběhla dne 19.11.2018.

Za dodržení přísných bezpečnostních opatření jsme byli provedeni např. kanceláří a původním bytem TGM, pracovnou prezidenta Beneše, prostory sloužícími k reprezentaci, místností pro tiskové konference a úžasnou knihovnou. Celá naše návštěva byla dokumentována pracovnicí kanceláře, která nám fotografie zašle. Nebylo povoleno užívat fotoaparáty ani mobilní telefony. Prohlídka byla celá zdarma.

Návštěva hlavního města byla dále využita k ukázkám budov Senátu ČR, Poslanecké sněmovny ČR, Kramářovy vily - sídle předsedy vlády, Právnické fakulty UK a projití celé tzv. Královské cesty.

I ze strany studentů proběhla návštěva „matičky“ vzorně.

 

Mgr. Miloslav Fátor - třídní učitel

Mgr. Josef Vrbata - třídní učitel

Aktuality

Termíny ústních a praktických MZ

Ředitel školy BPA v Malých Svatoňovicích vyhlašuje následující termíny maturitních zkoušek:

+ více

Přijímací řízení - vyhlášení termínů 1. kola

Ředitel školy Bezpečnostně právní akademie, s.r.o., střední škola vyhlašuje 1. kolo přijímacího...

+ více

Dny otevřených dveří na naší škole

I v letošním školním roce připravujeme pro zájemce o studium na naší škole a pro jejich rodiče Dny...

+ více
Archiv aktualit ->

© 2017 Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice, s. r. o., střední škola