Žáci BPA - Malé Svatoňovice reprezentovali v poslední době naši školu nejen ve sportovních utkáních, ale i ve vědomostních soutěžích. V období od 28. listopadu do 1. prosince 2017 jsme se zúčastnili korespondenční soutěže Malý právníček 2017, kde jsme (z celkem třinácti škol) vybojovali 7. místo (nejlepší umístění ze všech BPA).

Soutěže zúčastnilo cca 421 studentů s oprávněním k výuce Bezpečnostně právního oboru 68-42- M/01. Test se skládal z celkem 50 otázek, které musely být zodpovězeny v časovém limitu 30 minut.

Další soutěž, které se naši studenti (Michalík, Rebhanová, Riedl) zúčastnili byl Mladý kriminalista při SPŠCH v Pardubicích, kde se nám podařilo být "na bedně", tedy třetí místo o pouhý bodík na místo druhé. Potěšující byl i počet dosažených bodů, který byl oproti loňskému roku dvojnásobný. Úroveň soutěže byla opět vynikající.

Děkujeme všem zúčastněným žákům i pedagogům za reprezentaci školy!

Na fotografie z akcí se můžete podívat v tomto fotoalbu.

 IMG 6182

 

Aktuality

Dočasné odstavení webové aplikace Bakaláři

Z technických důvodů (plánovaná odstávka elektrické energie) bude dne 23.11.2018, v době od 08.00...

+ více

Dny otevřených dveří na naší škole

I v letošním školním roce připravujeme pro zájemce o studium na naší škole a pro jejich rodiče Dny...

+ více

Třídní schůzky

Začátkem listopadu 9.11.2018 od 13.00 hodin se konají...

+ více
Archiv aktualit ->

© 2017 Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice, s. r. o., střední škola