Paní Vopršálková měla prostě smůlu! Ocitla se v nesprávnou chvíli na nesprávném místě. Zrovna, když zloděj přišel do jejího bytu ukrást nejslavnější obraz na světě.

Musel se jí zbavit, a to neměl dělat. Chvilku před tím totiž u nás na Bezpečnostně právní akademii vzniklo nové dětské detektivní oddělení!


Když režisér detektivní hry požádal oznamovatelku (Danušku Temelovou), aby v rámci scénáře uronila slzičku, nenapadlo ho, že bude brečet jako želva. Nevěděl rázem, jestli má volat sanitku, nebo policejního psychologa.  Od té doby máme pro oznamovatelku přezdívku - Bohdalka!

Padoucha, který paní Vopršálkové pomohl na Onen svět, jsme poctivou a cílevědomou prací s dětskými detektivy odhalili! A děkujeme tímto všem, kteří nám s realizací detektivky pomohli!  Zejména pak technikovi kriminální policie v Trutnově panu Novotnému za zajištění stop na místě činu, za zajímavou a přínosnou přednášku o způsobu zajišťování stop, a za prezentaci kriminalistické techniky. Dále pak děkujeme za účast policistům Obvodního oddělení PČR Úpice, kteří převzali od detektivů padoucha a odvezli ho do šatlavy. A zároveň děkujeme tiskovému mluvčímu PČR - Územního odboru Trutnov panu Vincencovi za prezenty pro dětské detektivy!

Tato detektivka se konala v rámci setkání pozitivně naladěných přátel z facebookové Skupiny československého přátelství. O této akci brzy zveřejníme video a další podrobnosti, neboť v rámci možností našeho rekreačního areálu se tato setkání budou konat již každoročně.

Aktuality

Odstavení web. verze systému Bakaláři

Z technických důvodů bude v období od neděle 19.9. 2021 do večerních hodin dne 20.9.2021 dočasně...

+ více

Důležité informace k přijímacímu řízení

Přečtěte si nejnovější informace ohledně přijímacího řízení pro školní rok 2021/2022.

+ více

Pro maturanty důležité!

Nezapomínejte průběžné kontrolovat informace ohledně MZ.

+ více
Archiv aktualit ->

© 2021 Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice, s. r. o., střední škola