Obdrželi jsme pěkný email od naší bývalé žákyně Majdalény Stárkové. S jejím svolením jej zveřejňujeme na stránky školy: 

Krásné dobré ráno! (Ikdyž aktuálně ráno není, jsem si jistá, že e-mail si přečtete u ranní kávy v práci :-) )

jako první mi, prosím, dovolte poslat veeeeliký pozdrav všem ze Svatoňovic. 
Musím uznat, jako určitě všichni, že mi chybíte. Sice jsme nadávali na testy z matiky, běhání na tělocviku, crossfity na judu nebo na písemky z chemie, ale vážně, upřímně, mi Svatoňovice chybí.

Samozřejmě, vysoká je také fajn, 4 měsíce flákání a poté měsíc hrůzy ve formě zkouškového. 
Musím říci, že zatím vše bez problémů. Některé zkoušky se bojím více než jiné, ale i přesto, že můj obor nepatří k nejjednodušším (myslela jsem, že to bude větší pohoda), tak jsem vše zatím ustála!!! :-)

Největší problém mi dělají ty medicínské obory, jako Anatomie nebo Základy klinických oborů. Nemáme totiž vůbec žádný prostor na dotazy, dovysvětlení a přednášky máme jednou týdně, což je, za mě, nedostačující. Nezbývá nám nic jiného, než se s tím poprat.

Mimo jiné už vybírám téma bakalářské práce - je příšerné, jak to utíká! Zatím to vypadá na téma: Přístrojová technika - RTG, MR, CT ve veterinární praxi..., ale to jen tak pro zajímavost. :-))

Strašně ráda bych pokračovala dál na inženýrské studium, tak doufám, že se povede. Popravdě si vždy stanovím jasný cíl - dodělat semestr! A takto se přibližuji svému snu. :-)


Musím se nakonec ještě pochlubit... Dostala jsem pracovní nabídku (po ukončení studia), jít pracovat do Saudské Arábie jako Radiologický asistent. Ubytování zdarma v menších vilkách (městečka s veškerým servisem), jídlo zdarma, doprava do práce zdarma, přesčasy placené 150%, letenky domů 2x ročně hrazeny nemocnicí a po finanční stránce?Je to přibližně trojnásobek průměrné mzdy v CR, tudíž je jasné, že není nad čím přemýšlet. Spoustu zkušeností, zdokonalení se v aj a peníze, které se mi jednou budou hodit na rozjezd tady v Cechách. :-) 

Já doufám, že Vás budu moci brzy navštívit a že se mi povede motivovat další lidi ke studiu Radiologie. Kéž by! Je nás málo a jsme na roztrhání. :-)))))

Přeji krásnou středu a brzy na shledanou!


Majda

 

ilustrace

 

Aktuality

Vyhlašujeme termíny opravných zkoušek 2019

Ředitel Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice vyhlašuje termíny opravných zkoušek pro r....

+ více

Odstávka webové aplikace systému Bakaláři

Dne 12.6.2019 v době od 12.30 do cca 14.00 hodin bude z důvodu...

+ více

Zveřejňujeme výsledky 2. kola přijímacího řízení

Pro účastníky 2. kola přijímacího řízení ke studiu na Bezpečnostně právní akademii v M....

+ více
Archiv aktualit ->

© 2017 Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice, s. r. o., střední škola