Ve dnech 13. a 14. prosince 2017 proběhla poslední větší spanilá jízda čtvrtých ročníků do matičky Prahy. 
Podle dlouhodobě připravovaného itineráře jsme nejprve navštívili Věznici a vazební věznici na Pankráci, kde jsme se, i k našemu příjemnému překvapení, dostali přímo do prostor výkonu trestu a výkonu vazby a to do mužské i ženské části. Průvodcem nám byl zkušený pracovník přímo z výkonu vězeňské služby a také náš bývalý student Filip Podlipný, který je zařazen v zásahové a eskortní jednotce.

Po krátké stravovací pauze jsme se sešli, po předchozí domluvě přes organizaci Pragulic, s bývalou narkomankou, která nás po dvě hodiny provázela po centru Prahy a v průběhu trasy také líčila své bohaté feťácké zkušeností. Opět velmi působivé a možná lepší než jakákoli jiná prevence.

Druhý den jsme měli domluvenu prohlídku Senátu ČR. Opět jsme měli štěstí a podařilo se nám s výbornou průvodkyní navštívit všechny reprezentační prostory. Níže si můžete prohlédnout fotogalerii z této vydařené akce.

Mgr. Miloslav Fátor

 

Aktuality

Dočasné odstavení webové aplikace Bakaláři

Z technických důvodů (plánovaná odstávka elektrické energie) bude dne 23.11.2018, v době od 08.00...

+ více

Dny otevřených dveří na naší škole

I v letošním školním roce připravujeme pro zájemce o studium na naší škole a pro jejich rodiče Dny...

+ více

Třídní schůzky

Začátkem listopadu 9.11.2018 od 13.00 hodin se konají...

+ více
Archiv aktualit ->

© 2017 Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice, s. r. o., střední škola