V pátek dne 21.9.2018 navštívil naši školu ředitel policejní vysoké školy z Petrohradu (Ruská federace) Oleg Vladimirovich Yarukhin.

director photo       logo police
         

Náš zahraniční kolega si prohlédl areál školy v Malých Svatoňovicích, seznámil se se způsoby výuky našich žáků, především s náročností kladenou v oblasti speciální tělesné výchovy a odborné přípravy, a pobesedoval jak se žáky, tak s naším pedagogickým sborem.

Se zřizovatelem a generálním ředitelem škol Bezpečnostně právní akademie Mgr. Josefem Krystou dále dohodl možnosti mezinárodní spolupráce, která by se týkala nejenom možností krátkodobých výměnných pobytů žáků v zahraničí, ale i organizace různých soutěží na mezinárodní úrovni týkajících se vědomostních oborů a branné zdatnosti. Konkrétní výstupy z těchto zajímavých (a pro žáky přínosných dohod) zveřejníme později.

V dalších dnech náš host navštívil školy BPA v Ostravě, v Brně a v Praze.

Prezentaci petrohradské policejní školy si můžete prohlédnout zde

 

Aktuality

Dočasné odstavení webové aplikace Bakaláři

Z technických důvodů (plánovaná odstávka elektrické energie) bude dne 23.11.2018, v době od 08.00...

+ více

Dny otevřených dveří na naší škole

I v letošním školním roce připravujeme pro zájemce o studium na naší škole a pro jejich rodiče Dny...

+ více

Třídní schůzky

Začátkem listopadu 9.11.2018 od 13.00 hodin se konají...

+ více
Archiv aktualit ->

© 2017 Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice, s. r. o., střední škola