Zdravím vás, studenti!

V minulých dnech se nám konečně podařilo dořešit HW a SW problémy, které souvisely s desetinásobným zvýšením rychlosti internetu na naší škole. Modernizace internetové sítě, to byl jeden z prvních úkolů, které jsem si stanovil při nástupu do této školy.

V současné době dojde ještě k modernizaci wifi sítě - osazení novými, výkonnějšími wifi modemy, a to především na Domovech mládeže. Rovněž chystáme vybudování nové počítačové učebny a nasazení nových PC stanic. Je v zájmu zřizovatele, managementu a vedení školy, abyste měli zajištěny odpovídající technické podmínky při využívání výukových systémů JOKRYS a BLEDWSchool, se kterými pracujete. Věřím, že budete spokojeni, a to nejenom při plnění svých studijních úkolů, ale i při využívání internetu ve svém volném čase.

Rád bych vám závěrem popřál do následujícího roku 2018:

  • maturantům přeji úspěšné zvládnutí zkoušky z dospělosti
  • všem dále přeji pevné zdraví a úspěšný rozvoj vaší osobnosti

Užijte si aktivní a pohodové Vánoční prázdniny!

Ředitel školy - Mgr. Karel Brát

k brat

Aktuality

Dočasné odstavení webové aplikace Bakaláři

Z technických důvodů (plánovaná odstávka elektrické energie) bude dne 23.11.2018, v době od 08.00...

+ více

Dny otevřených dveří na naší škole

I v letošním školním roce připravujeme pro zájemce o studium na naší škole a pro jejich rodiče Dny...

+ více

Třídní schůzky

Začátkem listopadu 9.11.2018 od 13.00 hodin se konají...

+ více
Archiv aktualit ->

© 2017 Bezpečnostně právní akademie Malé Svatoňovice, s. r. o., střední škola